Stomatologia

Stomatologia Łódź
 
Zapraszamy do odwiedzenia naszego gabinetu stomatologicznego, gdzie w przyjaznym otoczeniu będziecie Państwo mogli powierzyć nam rozwiązanie problemów z zakresu leczenia chorób jamy ustnej.
Szanując czas naszych pacjentów oraz dbając o dobrą organizację pracy, wizyty umawiamy na konkretną godzinę. Termin możecie Państwo ustalić osobiście, telefonicznie oraz mailowo. Zawsze proponujemy najbliższy, możliwy termin, wiedząc jak niepokojące jest oczekiwanie na wizytę.
Będąc świadomymi, z jakim stresem, niepokojem lub obawą wiążą się wizyty u stomatologa, jedną z naszych naczelnych zasad jest zapewnienie pacjentowi spokojnej i przychylnej atmosfery.
Nasza współpraca z pacjentem zawsze opiera się na przejrzystym określeniu możliwości terapeutycznych , indywidualnym podejściu uwzględniającym zarówno potrzeby leczenia, jak i oczekiwania pacjenta, a także poziom nakładów finansowych, jakie pacjent chce na ten cel przeznaczyć.
W każdym przypadku na pierwszej wizycie przeprowadzona zostaje analiza stanu jamy ustnej, a następnie wspólne określenie planu leczenia.
W celu prawidłowej diagnostyki, ale również kontroli przebiegu leczenia, pacjenci mają wykonywane zdjęcia rtg na miejscu w gabinecie.
Usługi naszego gabinetu obejmują: stomatologię zachowawczą z endodoncją, stomatologię estetyczną, profilaktykę, protetykę, chirurgię stomatologiczną i periodontologię w podstawowym zakresie.